Saturday, 20/7/2024 | 8:42 UTC+2

Innowacyjne metody dla innowacyjnych biznesmenów

Jeśli jesteś fanem nowoczesności i funkcjonalności, to z całą pewnością musisz przeczytać ten artykuł i zajrzeć na stronę internetową www.dennert.pl/. Stosujemy pionierskie rozwiązania, które na pewno trafią w gust każdemu i posłużą na długi czas. Zarządzamy firmę rodzinną w trzecim pokoleniu, co buduje pewną renomę. Rocznie ustanawiamy ponad 4,5 tysiąca postępowań. Co jest naszymi największymi zaletami? Są to na przykład:

  • precyzyjność,
  • sumienność.

Szczególnie interesujemy się prefabrykowanymi domami i częściami betonowymi. Co najważniejsze jesteśmy w stanie pochwalić się dobrym i fachowym wykonaniem stropów kanałowych typu Teriva, Filigran, Zeranski. Nasza firma zleca prawie pół tysiąca wykwalifikowanych pracowników, którzy rozmieszczeni są na sześciu oddalonych od siebie miastach. Z uwagi na to my sugerujemy stropy Szczecin, stropy Wrocław oraz nie tylko.

Najwyborniejsza rodzinna firma z tradycją

Nasza firma powszechna pod adresem internetowym dennert.pl/ tworzy przeciętnej wielkości przedsiębiorstwo z długoletnią, trzypokoleniową tradycją. Jako profesjonalni dostawcy produktów poświęconych do błyskawicznego, energooszczędnego i innowacyjnego budowania, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom najwyższą klasę, a także nasze 80-letnie doświadczenie w fachu. Najpierw nasza firma stanowiła zaledwie hurtownię towarów budowlanych. Natomiast później jej właściciele wymarzyli sobie budowanie domów w sposób błyskawiczny i po kosztach. Tak narodziła się koncepcja inteligentnych, prefabrykowanych domów, do budowy, których wykorzystywano zaledwie albo w większości ekologicznych materiałów. Dzięki temu nasza firma stała się sławna nie zaledwie na obszarze Niemiec, ale w równym stopniu na całym świecie. Staliśmy się innowatorem gałęzi budowlanej. Prefabrykacja elementów budowanych i poparcie inwestorów budowlanych, to właśnie pionierskie metody firmy Dennert. Jeszcze przed 2000 rokiem opracowano koncepcje piwnicy prefabrykowanej, a potem poszerzono ofertę o masywne domy prefabrykowane. Tymczasem szczególną uznaniem chlubią się stropy kanałowe szczególnie ten typu Teriva bądź Filigran. W 2010r. pozostały one uznane przez niezależne jury za najlepszą innowację. Dowodzi to, że firma Dennert zawsze wybiega o krok na przód, jak również szuka coraz to nowszych i bardziej przyszłościowych rozwiązań. To dzieje się naturalnie w siedzibie naszej firmy, jak i w reszcie naszych lokalizacjach, zważając na to ani stropy Wrocław, ani stropy Szczecin niczym od siebie nie odbiegają.

Nasza najdoskonalsza oferta i największe pozytywy – strop kanałowy

Nasza oferta jest szczególnie rozbudowana i każdy na pewno wybierze sobie coś dla siebie albo cały pakiet, jaki pragnie zastosować w swoim domu, firmie. Zwłaszcza zajmujemy się na przykład schodami. Posiadamy jedną z największych fabryk schodów w Europie i jesteśmy w stanie odwzorować prawie każdą koncepcję. Proponujemy błyskawiczny montaż, najlepsze wykończenie i dającą niesamowity efekt izolację akustyczną. Pochwalić jesteśmy w stanie się wodoszczelną piwnicą typu base. Jest ona błyskawiczna w montażu, bezpieczna i co najważniejsze ekonomiczna. Naturalnie do wykonania jej stosuje się prefabrykowane elementy, które łączone są bezspoinowo z wykorzystaniem niepowtarzalnej techniki łączenia. Na stworzenie takiej piwnicy potrzebujemy tylko sześciu godzin, przy wykorzystaniu suchych części budowlanych oraz gotowych otworów okiennych oraz drzwiowych. Najgłówniejszym przymiotem takiej piwnicy oczywiście oprócz niedługiego terminu wykonania jest niezwykle duża wodoszczelność. Jednak naszym największym wyczynem jest inteligentny system stropowy. Kanały stropowe dostarczane są na miejsce budowy jako suche części, już przyrządzone do montażu. Są one mocno porządne, z tego względu nie jest niezbędne zakładanie podpór do ich montażu. Użyć w tym miejscu możemy łączenia bezspoinowego, a zapewniają to opatentowane klamry DX zintegrowane ze stropem. Takie stropy są bardzo innowacyjne i termoaktywne. Są one komponowane według indywidualnych konieczności z zachowaniem dokładnych wymiarów. Dlatego nasze kanały stropowe są naszą wyjątkową dumą. Jakimi zaletami jesteśmy w stanie się pochwalić poza tym? Są to głównie:

  • praca w fabryce,
  • logistyka,
  • drużyna fachowców,
  • nowatorskie budowanie.

Dzięki fabrykacji w fabryce domy naszych konsumentów wyróżniają się najwyższą jakością. Dzięki temu możemy również zyskać na oszczędności energii i kosztów. Jeśli chodzi o element logistyczny, to wszystkie stworzone, przygotowane wcześniej elementy dostarczane są na miejsce budowy. Z tego powodu wystarczy tylko kilka kursów pojazdów ciężarowych, a wszystkie potrzebne, gotowe fragmenty będziemy mieli już na miejscu. Dzięki naszemu wykwalifikowanemu zespołowi specjalistów na prośbę klienta jesteśmy w stanie zmontować fragmenty na miejscu w taki sposób, by zapewnić terminowe i jak najszybsze zamknięcie budowy. Ale za pomocą inteligentnego procesu prefabrykacji ze stałym nadzorem jakości firma Dennert powoduje, że budowanie staje się zupełnie przewidywalnym procesem.

Artykuł został zamieszczony przez zarządcę strony www strop kanałowy.

About

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *